Audiitorid

Harju Elektri aktsionärid valisid 14.05.2015 toimunud aktsionäride korralisel üldkoosolekul ettevõtte 2015.-2017.aasta auditi tegijaks audiitorfirma KPMG Baltics OÜ.

Audiitorfirma tutvustus
KPMG on ülemaailme ärinõustamisfirmade võrgustik, mis osutab auditi-, maksu-, finants- ja ärinõustamisteenuseid eesmärgiga luua teadmiste abil väärtust oma klientide, töötajate ja kapitaliturgude jaoks. KPMG ligi 94 000 töötajat üle maailma pakuvad sektoripõhiseid lahendusi 148 riigi 717 linnas.

KPMG on üks juhtivaid ärinõustamisfirmasid Baltikumis tegutsedes Baltikumis alates 1992. aastast ning omades kontoreid Tallinnas, Tartus, Riias, Vilniuses ja Klaipedas. KPMG Eesti, Läti ja Leedu kontoritel on ühine ärinimi ja juhtimisstruktuur. Enam kui 240 ärinõustajaga KPMG Balticsil on pikaajaline rahvusvaheline tegutsemiskogemus ja põhjalikud teadmised regiooni ärikeskkonnast tänu kolmes Balti riigis tegutsevate asjatundjate oskuste, kogemuste ja informatsiooni aktiivsele vahetamisele. www.kpmg.ee

Audiitorid


Indrek Alliksaar
on KPMG Baltics OÜ Director

Haridus
Tartu Ülikooli Õigusinstituut, õigusteadus, bakalaureus, 2007
Tallinna Tehnikaülikool, majandusmagistri kraad, 2006
Tallinna Tehnikaülikool, majandusarvestus, bakalaureuseõpe, 1997

Karjäär
Indrek Alliksaar asus KPMG Baltics OÜ-s tööle 1996. a. Alates 1998. aastast tegutseb ta vannutatud audiitorina. Praegu töötab Indrek KPMG Baltics OÜ auditi osakonnas Director-ina.

Kogemus
Indrekul on audiitorina tegutsedes mitmekülgne klientide teenindamise kogemus. Tema klientide hulka kuuluvad mitmed üldtuntud oma tegevusvald-konna juhtivad ettevõtted, näiteks Siemens AS, Draka Keila Cables AS), AS Harju KEK, AS Tikkurila (Tikkurila-Vivacolor), Silvano Fashion Group, AS Paulig Baltic, AS Stockmann, Sportland Eesti AS, AS Jalajälg, AS Tridens ja AS Koger & Partnerid. Ta on osalenud mitmetes ettevõtete ühinemiste ja ostudega seotud eriprojektides.